א.ד סחר  שירותי ייעוץ ביבוא ובייצוא, שילוח ועמילות מכס  050-6877519                   

מלא את הפרטים

חדשות האתר

ברוכים הבאים לחברת א.ד סחר בבעלותם וניהולם של ארז נקר דני מויאל - סוכני מכס

אנו מציעים ללקוחותינו מגוון רחב של שירותים:

שירותי עמילות מכס עבור יבואנים, חברות מסחריות וחברות שילוח

שירותי ייעוץ וליווי מקצועי בייבוא לארץ ושחרור הסחורה מהמכס בישראל

שירותי הדרכה והרצאות עבור לקוחות פרטיים וחברות מסחריות

  •  השירותים שלנו

אודות צוות החברה

  • דני מויאל, סוכן מכס ומשלח  
  • ארז נקר, סוכן מכס ומשפטן 

בעלי  ותק רב בתחום השילוח ועמילות המכס

           

ארז נקר, סוכן מכס                     דני מויאל, סוכן מכס

 

שחרור סחורות ממכס

הרצאות מקצועיות

הוצאת רישיונות ואישורים

סיווג טובין

ליווי ויעוץ עסקי

תביעת הישבון מיסים

מה זה בלדרות?  

בשירות בלדרות או בשם הלועזי "קורייר" מדובר בחבילות בגודל של עד  כ 45  קילו המועברים באוויר מדינת המוצא למדינת היעד. אשר מועברים באוויר באמצעות מטוס.  שירות הבלדרות כולל  גם מעטפות ניירת.  

השימוש בבלדרות ביום יום  

עם כניסתו של האינטרנט  והמסחר המקוון לחיינו השימוש בשירותי בלדרות, הפך לחלק בלתי נפרד משגרת חיינו.  כמעט כל אדם  מזמין בגדים או מוצרי צריכה אחרים בדואר חבילות מחו"ל לארץ, דרך אתרי מסחר שונים.  

בשנים האחרונות היקף הצריכה של חבילות טובין קטנות גובר וגודל בקצ גדול מאוד. המחירים האטרקטיבים בחו"ל לעומת המחירים בארץ  ,שפע ההיצע, קלות השינוע ומהירות הגעת החבילות באוויר, תורמים לכך רבות. סיבה נוספת וחשובה לא פחות היא התקנה הקובעת כי משלוח אשר מדיע לארץ מחו"ל במחרי של עד 75$ פטור מכל סוגי המיסים!  (מכס, מס קנייה ומע"מ).  

עיכוב חבילות  במכס 

היקף החבילות אשר " נתקעות" במכס/בדואר ולא משתחררות ליעדם  הינו גדול מאוד. רוב האנשים אשר מזמינים חבילות מתאכזבים לדעת בדיעבד כי חסר תקן/ או אישור או מסמך כזה או אחר אשר לא היו מודעים לקיומו או לחשיבות בהצגתו. לרוב גם לא יודע האדם המייבא כי הוא נדרש למסמכים אלו מפני שאף אחד לא הציג בפניו דרישה למסמכים אלו מראש. גם לא הספק. גם יבואנים עם ניסיון בהזמנת חבילות מחו"ל אינן חסינים מפני עיכוס הסחורה במכס במקרים האמורים.    

המומחיות שלנו הרווח שלך  

רק סוכן מכס מקצועי הבקיא  בדרישות חוקיות ביבוא עבור כל סחורה וסחורה, וידע בשחרור סחורות ממכס יוכל להבטיח עבוך מעבר מהיר וחלק  ולהימנע ממכשולים מיותרים אשר יעכבו את הגעת הסחורה אלייך. אנו בחברת א.ד סחר בע"מ  בעלי הידע המקצועי, והניסיון  הדרוש  הן בשחרור סחורת ביבוא ומסחרי והן בשחרורם ממכס/דואר ביבוא אישי .  כמו כן, אנו עובדים עם חברות בלדרות רבות ובעלי שותפיות עסקיות מולם, כך שאנו יכולים להציע לך שירות חסכוני  מהיר ויעיל מכל מקום בעולם עבורך.  אנו נמציעים גם שירות עמילות מכס עבור הסחורה שלך על מנת לשחרר ממכס במהירות המריבית על מנת שתגיע אליך בהקדם האפשרי.