א.ד סחר  שירותי ייעוץ ביבוא ובייצוא, שילוח ועמילות מכס  050-6877519                   

אנו בחברת א.ד סחר בע"מ בעלי המומחיות  הידע והניסיון בשילוח הסחורות לארץ וכן שחרור ממכס בארץ לאחר הליך עמילות המכס אותו  אנו מבצעים כבר שנים ומומחיות ומקצועיות  רבה. אנו עובדים מול  חברות ספנות, תעופה וסוכני האניה ואויר  רבים מהטובים והמובילים בארץ ובעולם, אשר מסוגלים לשלח את הסחורה שלך מכל םמקום ומקום בין  אם באוויר  בין או ביבשה. כמו כן לרשות חברתינו עומדים גם רשת סוכנים גלובלית  בכל העולם אשר יבצעו את המכלת הסחורות בחו"ל מבית היבואן ועד למקום טעינתו באוניית היעד מנמל המוצא בחו"ל. הסוכנים בחו"ל במדינת היבוא יחברו לספקים שלכם  מאותה המדינה ויתאמו את מוכנות הסחורה משלב קבלת ההזמנה, את מועד הבוקינג (יציאת האנייה עם המטען) וכן איסופה אל נמל המוצא. הקשר השותף שלנו מול הסוכנים בחו"ל ומובילה המטען באוויר ובים יסייעו גם בעדכונים שותפים שלנו אליכם לגבי סטטוס הסחורה שלכם בכל רגע נתון.

בין שירותי השילוח שלנו אותם אנו מציעים ללקוחותינו

  1. יבוא מטענים לארץ במכלה אישית רק  עבור המטען, המטענים של חברתכם. שירות FCL.
  2. יבוא מטענים התוך גרופאז' מטענים בים. המכלת המטען שלכם במכולה ביחד עם מטענים של לקוחות נוספים. הזירות זה עלות ההובלה מתחלקת בין כל המטענים של החלקוחות במכולה לפי נפח/משקל של כל מטען באופן יחסי. שירות LCL .
  3. יבוא מטענים דרך האוויר עבור המטען שלך
  4. יבוא מטענים באוויר בקונסולידציה. אותו שירות של האחדת מטענים אבל רק באוויר.
  5. שירות חבילות דואר אוויר/קורייר של מעטפות דואר ניירת וחבילות קטנות עד 45-50 קילו.                      
  6. הובלה יבשתית בארץ עד לבית הלקוח.

 

שירות עמילות מכס

אנו בעלי ניסיון וידע רב בביצוע הלילך עמילות המכס של שחרור הסחורות ממכס עם הגעתם לארץ. אנו נבדוק את דרישיות חוקיות היבוא מעוד מועד, ונגיש בעברוכם את הטפסים, אישורים, רישיונות ועוד עד לשלב הפקת הצהרת היבוא (רשימון ) וקבלת ה"גט פס" – אישור  שחורר הסחורה  ממכס.

שירות עמילות המכס שלנו כולל

ייעוץ, הגשת תצהירים, בקשות תביעות, פתיחת תיקי מזכירות בבתי המכס השונים.

הגשת תקנים למכון התקנים

הגשת אישורים ורשיונות לבית המכס

מסירה ישירה – שחרור הסחורה ישירות מתוך כלי ההובלה (חומריםן מסוכנים, חיות מחמד, מוצרים מתכלים)