א.ד סחר  שירותי ייעוץ ביבוא ובייצוא, שילוח ועמילות מכס  050-6877519                   

בדיקת כדאיות עסקית  

בין אם אתה יבואן חדש אשר מתחיל זה עתה לייבא את המשלוח המסחרי הראשון שלך לארץ ועושה את צעדייך הראשונים בעולם הייבוא , ובין אם אתה יבואן ותיק אשר מעוניין  לייבא "ליין מוצרים חדש" אשר צפוי להגדיל את  הרווחים  וההכנסות שלך, הגעת לשלב הראשון והחשוב ביותר בתהליך היבוא  הנקרא -  "בדיקת כדאיות עסקית" או בשם  הנרדף והמקובל בענף -  "PRE RULING". שלב זה הינו חיוני לקראת היבוא ואין לדלג עליו. שגיאות וטעויות רבות מצד יבואנים  אשר פסחו על שלב זה הביאו אותם בסוף תהליך היבוא למצב של עיכוב הסחורה במכס, קנסות ועיצומים כספיים במקרה הטוב, אובדן נזק כספי ואובדן הסחורה עקב השמדתה או ויתור עליה מרצון במקרה הפחות טוב.  

הסכנות ביבוא  מסחרי ללא התייעצות עם איש מקצוע   

 המשפט "לא כל הנוצץ זהב" נאמר כבר במחוזותינו, ויפה אמירה זו לעולם היבוא שבעתיים. כך,  שלכל מוצר  המיובא לארץ ישנו קוד סיווג המגדיר את סוגי המיסים אשר נדרשים בתשלום, ושיעורם הכספי.  לא זו בלבד או, שגם לכל מוצר ומוצר עשויה להיות  חוקיות יבוא שונה מבחינת תקינה או דרישה להצגת אישורים ורישיונות טרום היבוא או השחרור מהמכס, מה שעלול ליקר בצורה דרמטית את היבוא ולהפוך אותו לפחות משתלם בדיעבד.  

היתרון שלנו - ההצלחה שלך 

סוכן המכס הוא הגורם  המקצועי והמוסמך מטעם  רשות המכס לייצג את היבואן מול רשויות המכס ולייעץ ולהדריך אותו לפני ובעת היבוא לארץ, אנו בחברת  א.ד סחר בע"מ - סוכני מכס פעילים בעל ותק וניסיון רב בתחום  נבדוק עבורך את דרישות היבוא עבור כל מוצר ומוצר אותו אתה חפץ לייבא טרום תהליך היבוא,  נבדוק את  המיסים ושיעורם ואף נמליץ לך על אפשרויות לקבלת פטור ממיסים או מחוקיות יבוא במקרים מסוימים. איך כל ספק כי בדיקות אלו ותוצאותיהם  אשר  נציג בפניך עלולות הרבה פעמים להשפיע על החלטת המוצר אותו תרצה ליבוא כדי להגיע למקסימום רווח ובמינימום  השקעה כספית  וזמן יקר אשר עלול להיות מבוזבז שלא לצורך עבור מוצר פחות אטרקטיבי כלכלית או פרוצוראלית  ליבוא.  

ליבא בראש שקט  

זכור, רק איש  מקצוע מוסמך ובעל ידע בתחום יכול לחסוך לך "כאב ראש" כאשר ידריך אותך מראש לגבי האסור והמותר ביבוא לארץ ולגבי ה"איך" ו"הכיצד" ליבוא את מה שמותר בדרך היעילה  והטובה ביותר   לגבי כל מוצר,   ולא פחות מכך,  נבצע עבורך את כל ההליך הבירוקטי  המורכב והמייגע אליו  לרוב תידרש על מנת לשחרר את המשלוח  מהמכס עד להגעתו למדפי הסחורה בחנויות.